Základní škola Jihlava, Křížová 33, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 23. 4.

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2.B š.a. š.a. š.a. š.a. š.a.
7.A test Absc
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sedláková Jaroslava -
Vávrová Petra - - - - -
Servusová Tereza - - Ze VK Ol IB Pc - - - - -
Hajduchová Jana .. .. .. .. ..
Nováková Lucie - - HHo MR Ki On - - JN - - -
Pátek Jaroslav ..
Picková Lenka ..
Solařová Lucie - - - KK Kt Ps - - - - - -
Šánová Hana -
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
40 Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Chytilová Radmila
1 odpadá Nj 7.A (Nj7I)
Holcová Helena
1 supl. (LN nem) M 3.B 12 do úvazku
Krichťáková Hana
3 supl. (LN nem) Pr 3.B 12 přespočetná hod.
Křičenský Václav
2 supl. (Sr nem) D 7.B 34 za odpadlou
Ondráková Pavlína
4 supl. (LN nem) Čj 3.B 12 přespočetná hod.
Růžičková Miroslava
před 1. hod dohled Křížová 1. poschodí - 1. část  
Sedláková Jaroslava
2. les.Obecný pedagogický dohled
Vávrová Petra
4. - 5. les., 2. - 3. les., 1. les.Obecný pedagogický dohled
Hajduchová Jana
5. les., 1. les., 3. - 4. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Koutný Tomáš
3 spojeno (So nem) Aj 8.A (Aj1) 39
Nováková Hotařová Jana
7 supl. (LN nem) Inf 6.A 40 přespočetná hod.
Olexová Lenka
3 supl. (Sr nem) D 9.A 41 za odpadlou
Pátek Jaroslav
před 2. hod dohled Křížová 2. poschodí - 1. část  
2. les.Obecný pedagogický dohled
Picková Lenka
5 supl. (Sr nem) Čj 7.A 38 přespočetná hod.
1. les.Obecný pedagogický dohled
Pisková Kateřina
4 supl. (So nem) Aj 6.B 33 za odpadlou
Šánová Hana
1. les.Obecný pedagogický dohled
Zejdová Marcela
1 supl. (Sr nem) D 9.B 13 do úvazku
Burdová Ivana
4 změna M 8.A (Aj1)+ 39
4 spojeno (Sr nem) M 8.A (Aj2) 39
Kuťáková Karla
2 supl. (So nem) Čj 6.B 33 do úvazku
Machová Radomíra
2 supl. (LN nem) Čj 3.B 12 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
2.B
1. les., 3. les., 2. les., 5. les., 4. les. školní akce
3.B
1 M 12 supluje HHo (LN)
2 Čj 12 supluje MR (LN)
3 Pr 12 supluje Ki (LN)
4 Čj 12 supluje On (LN)
6.A
7 Inf 40 supluje JN (LN)
6.B
2 Čj 33 supluje KK (So)
4 Aj 33 supluje Ps (So)
7.A
5 Čj 38 supluje Pc (Sr)
1. les. testování
2. les. Obecná absence třídy
7.B
2 D 34 supluje VK (Sr)
8.A
3 Aj Aj1 39 spojí Kt (So)
4 M Aj1 39 změna IB
4 M Aj2 39 spojí IB (Sr)
9.A
3 D 41 supluje Ol (Sr)
9.B
1 D 13 supluje Ze (Sr)
Pedagogický dohled u třídy:
2.B
Hodina: 1. - 5. les., Učitel: Vávrová Petra, Hajduchová Jana
7.A
Hodina: 1. les., Učitel: Picková Lenka, Šánová Hana
Hodina: 2. les., Učitel: Sedláková Jaroslava, Pátek Jaroslav